Kategorie

GALA JUBILEUSZOWA IMMERGAS – WIRTUOZERIA TRADYCJI I NOWOCZESNOŚCI

Industrialnie i ultranowocześnie. Taki cel został postawiony agencji Exclusive Event – znanej ze spektakularnych scenariuszy oraz organizacji eventów w nietypowych przestrzeniach – przy zleceniu na organizację Gali z okazji 20-lecia firmy Immergas.

Gala jubileuszowa, utrzymana w duchu łódzkiego przemysłu, odbyła się 20 maja 2016 r. w centrum naukowo-kulturalnym EC1 Łódź – wyjątkowej przestrzeni postindustrialnej. Niebywałe wrażenie na zaproszonych ponad 250 gościach wywołało już samo wejście na salę – ogromna przestrzeń sceniczna sięgająca kilkunastu metrów wysokości zbudowana z najnowocześniejszych nośników multimedialnych. Krystaliczna jakość obrazu oraz niesłychanie porywająca gra świateł, odegrały niewątpliwie ogromną rolę, idealnie wkomponowując się w przemysłowe wnętrza EC1. Dekoracja sali, utrzymana w klimacie czerwieni i czerni z ciepłym światłem oraz ogniem, stanowiła nawiązanie do profilu działalności firmy IMMERGAS.

Na początek zgromadzonych gości przywitał niezwykły spektakl multimedialno – artystyczny w wykonaniu grupy akrobatów. Na tle imponujących rozmiarów przestrzeni projekcyjnej pojawili się niemal lewitujący artyści. Podniebnym akrobacjom towarzyszył niezwykły pokaz duetu akrobatów na kole. Spektakularny pokaz stopił się z przygotowaną specjalnie na potrzeby tego jubileuszu animacją multimedialną opowiadającą historię firmy Immergas w Polsce, tworząc zapierające dech w piersiach widowisko artystyczne.

Po uroczystym rozpoczęciu wieczoru na scenie pojawił się Alfredo Amadei – Prezes Immergas SpA, który w swoim pełnym emocji przemówieniu opowiedział hisorię założenia oddziału Immergas w Polsce. Oprócz Prezesa ze strony Immergas SpA w Gali uczestniczyli Massimo Maini – dyrektor inwestycji zagranicznych oraz Ettore Bergamaschi – dyrektor marketingu i komunikacji.

W rolę konferansjera tego wyjątkowego wieczoru wcielił się Marcin Prokop a o odpowiedni nastrój, po emocjonującym występie artystycznym, zadbała Katarzyna Sawczuk, finalistka programu the Voice of Poland. Artystka w asyście fortepianu wyczarowała baśniowy klimat niemalże otulając zebranych swoim delikatnym, aksamitnym głosem.

Tuż po kolacji nastąpiła kolejna, niespodziewana atrakcja – z 6 różnych miejsc przestrzeni scenicznej, w rytm specjalnie na to wydarzenie przygotowanych animacji, oczom Gości ukazało się 6 utalentowych muzyków, którzy zapewnili niezwykle dynamiczny, rockowy, elektryzujący klimat. Punktem kulminacyjnym wieczoru był występ duetu Patrycji i Grzegorza Markowskich, którzy swoją niebywałą energią porwali Gości przed scenę. Patrycja i Grzegorz Markowscy zostali zaproszeni nieprzypadkowo – rodzinny duet doskonale współgrał z przesłaniem całego wieczoru i misją Immergas Polska.

Warto również wspomnieć o samej symbolice liczby 20 – to właśnie 20 maja został zorganizowany jubileusz 20-lecia Immergas Polska, to właśnie tego dnia 20 muzyków wystąpiło na scenie, Goście mieli okazję skosztować 20 różnych potraw oraz degustować 20 kolorowych drinków, serwowanych przez prawdziwych wirtuozów sztuki flair. Dodatkowo na 20 dni przed eventem, została uruchomiona specjalna platforma internetowa, która zapewniała ciągły dostęp do informacji na temat eventu oraz umożliwiała rejestrację Gości.

– Niezapomniany event – nie tylko ze względu na nowatorskie i zaskakujące rozwiązania, ale i z racji emocji, jakie towarzyszyły zarówno organizatorom, jak i klientom w momencie jego „odpalenia”. Niespodziewane wzruszenie oraz rozpierająca duma. Osobiste podziękowania podczas części oficjalnej z ust samego Prezesa Immergas SpA, Alfreda Amadei, były niesłychanie budujące oraz motywujące – mówi Adriana Piekarska, prezes Exclusive Event.

– To był spektakularny wieczór pełen niezwykłych emocji i wrażeń. Na ten sukces złożyło się wiele czynników – pomysł, doskonała organizacja, scenariusz, wykorzystanie nowatorskich rozwiązań, fantastyczna oprawa artystyczna. Ale najważniejszy był cały zespół pracujący przy organizacji tego wieczoru, który włożył dużo serca, aby goście na długo zapamiętali nasz jubileusz. Powierzenie jego organizacji firmie Exclusive Event było najlepszym wyborem jakiego mogliśmy dokonać – mówi Magdalena Oskiera, kierownik marketingu Immergas Polska.

09

Artykuł:
OOH Magazine: http://oohmagazine.pl/10598,gala-jubileuszowa-immergas-polska-%E2%80%93-wirtuozeria-tradycji-i-nowoczesnosci.html